NaMaidani NaMaidani
Правила та умови
Оновлено 22 жовтня 2021 року
ВАШ ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ ТА ДОСТУП ДО ПОСЛУГ, ПРОДУКЦІЇ САЙТУ ТА ВМІСТУ САЙТУ ПІДЛЯГАЮТЬ УСІМ УМОВАМ, ЩО МІСТЯТЬСЯ ТА ВІДПОВІДАЮТЬ ВСІМ ДІЙСНИМ ЗАКОНАМ ТА ПРАВИЛАМ. УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ. ВАШ ПОРЯДОК, ПРИЙМАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ ТА/АБО ДОСТУП ДО ПОСЛУГ, ПРОДУКЦІЇ САЙТУ ТА/АБО ВМІСТУ ЯВЛЯЄ ВАШУ ЗГОДУ ТА УГОДУ З УСІМА УМОВАМИ, ВКАЗАНИХ У ЦІЙ УГОДІ. ЯКЩО ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З БУДЬ-ЯКИМИ З ЦИХ УМОВ НЕГАЙНО ПОКИНЬТЕ САЙТ І НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ НИМ ТА ПОСЛУГАМИ.
Ви приймаєте цю Угоду шляхом електронною поштою або активації наших Послуг.
Коли ви приймаєте цю Угоду, ви вказуєте, що вам виповнилося принаймні 18 років і ви маєте право укладати договір. Якщо ви приймаєте цю Угоду від імені організації, ви вказуєте, що є уповноваженим представником такої організації. Приймаючи, ви погоджуєтеся з усіма положеннями цієї Угоди незалежно від того, чи повинні ви її прочитати чи ні.
Ця Угода встановлює юридичні положення та умови угоди між нами (сукупно званої «Угода»), згідно з якою ми пропонуємо вам будь-які Послуги (визначені нижче), які описані на нашому сайті (далі – «Угода»). Для цілей цієї Угоди «ви» або «ваш» означає, що клієнт погоджується з умовами цієї Угоди; «ми» або «наш» відноситься до Mining NaMaidani. Ця Угода застосовується до будь-яких Послуг (визначених нижче). Будь ласка, уважно прочитайте цю Угоду та переконайтеся, що ви її розумієте, перш ніж замовляти будь-які Послуги. Зауважте, що купуючи Послугу, ви погоджуєтеся бути зобов’язаними цією Угодою та іншими документами, прямо згаданими тут. Щоб укласти цю Угоду, натисніть кнопку «Зареєструвати обліковий запис» на Сайті. Кожного разу, коли ви купуєте Послугу, перегляньте останню версію цієї Угоди, яка доступна на Сайті, щоб переконатися, що ви розумієте поточні положення та умови. Останній раз цю Угоду оновлено 22 жовтня 2021 року. Ця Угода укладена лише українською мовою, яка буде фундаментальною, маючи перевагу у будь-яких розбіжностях.
1.1. Ми надаємо вам послуги у кожному замовленні для ймовірної, але не гарантованої можливості заробити. Ми орендуємо все обладнання, щоб надавати послуги вам та іншим користувачам («Користувачам»). 
1.2. Коли ви укладаєте цю Угоду, надаючи нам можливість надавати вам Послугу, і ми приймаємо ваш запит, надсилаючи вам підтвердження замовлення (далі - "Підтвердження замовлення"); укладається договір (далі – «Контракт на видобуток») на надання Послуги.
1.3. Розподіл порцій Частини продукту будуть надсилатися у ваш зазначений Гаманець (визначено нижче).
1.4. Плата за послуги. Комісія, яку ви сплачуєте за контракт на майнінг, як описано на Сайті.
2.1. У рамках процесу вибору та оплати Послуг вам необхідно створити обліковий запис на Сайті (далі – «Обліковий запис») та надати свою електронну адресу (далі – «Ім’я користувача») та пароль (далі – «Пароль»). Ви несете відповідальність за будь-яку діяльність, яка відбувається у вашому обліковому записі або через нього.
2.2. Гаманець криптовалюти. Ваш «Криптовалютний гаманець» — це адреса гаманця криптовалюти, яку ви час від часу надаєте нам для виплати вам ваших Клієнтських частин. Вводячи адресу гаманця криптовалюти, ви підтверджуєте її право власності. Ви несете повну відповідальність за підтримку та контроль свого криптовалютного гаманця.
3.1. Перш ніж ви зможете користуватися нашими Послугами, ви повинні мати дійсний Обліковий запис, ми повинні схвалити такий Обліковий запис.
3.1.1. Через нормативні обмеження послуги mining.namaidani.com недоступні для жителів США. Якщо ви є резидентом США, будь ласка, не заходьте на сайт. Якщо у вас виникли запитання щодо використання Сайту або Послуг, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів за адресою mining@namaidani.com.
3.2. Оскільки надання Послуг може спричинити за собою фінансовий ризик від вашого імені, щоразу, коли ви замовляєте Послугу, ми можемо досліджувати вашу особисту історію в загальнодоступних записах, вашу кредитну історію чи рейтинг. Щоб зареєструватися як клієнт, а також під час обслуговування, ми можемо вимагати від вас надати нам посвідчення особи або інші документи, щоб допомогти нам запобігти шахрайству або відмиванню грошей.
4.1. Ціна на Послуги буде час від часу вказаною на Сайті. Ми докладаємо всіх необхідних заходів, щоб забезпечити правильність цін на Послуги на момент введення відповідної інформації в систему. Однак, якщо ми виявимо помилку в ціні замовленої вами Послуги, ваше замовлення буде переглянуто.
4.2. Ціни на наші Послуги можуть час від часу змінюватися.
4.3. Для покупок за допомогою кредитної картки може знадобитися підтвердження права власності на спосіб оплати та запит ідентифікації.
5.1. Ви не будете використовувати наші Сервіси або вміст чи інформацію, надану через наші Сервіси, для ведення будь-якої діяльності або вимагати виконання будь-якої діяльності з будь-якими незаконними, шахрайськими, несанкціонованими або неналежними цілями.
5.2. Якщо у нас є підстави вважати, що ви або будь-яка організація, що перебуває під вашою спільною власністю чи контролем, брали участь у будь-якій із заборонених або несанкціонованих діях, описаних у цій Угоді, іншим чином порушили ваші зобов’язання за цією Угодою, то без вимоги або попереднього повідомлення та без обмеження будь-яких інших доступних засобів правового захисту, ми можемо: припинити, призупинити або обмежити ваш доступ або використання вашого облікового запису або наших Послуг; розірвати або призупинити дію цієї Угоди чи будь-якої Послуги; не розподіляти вам будь-яку частину криптовалюти; відмовитися надавати вам наші Послуги в майбутньому.
6.1. Визначення «Технологія» означає комп’ютерні програми наші або наших Постачальників, літературні твори, аудіовізуальні твори, усі інші оригінальні твори вираження, які ми публікуємо, розповсюджуємо, використовуємо для полегшення використання наших Послуг, і включає без обмежень наше Програмне забезпечення, програмні інструменти, дизайн інтерфейсу користувача та будь-які їх похідні, вдосконалення, покращення або розширення, розроблені або надані нами або нашими Постачальниками та використовуються для надання наших Послуг.
6.2. Ця Угода не передає вам жодних прав власності чи прав власності на Технологію або будь-яку роботу або її частину, і всі права, право власності та інтерес до Технології залишаються виключно за нами або нашими Постачальниками. Ви не купуєте право власності на жодну технологію. Якщо ви маєте дозвіл на використання наших Послуг, вам дозволяється використовувати Технологію лише за умови, що вона включена та відвідується через ваш обліковий запис на Сайті та лише протягом Терміну дії. Ваші права за цією Угодою не будуть передані будь-якій іншій особі без нашої попередньої письмової згоди.
7. Розглядаючи ваш запит на Послугу, для власної безпеки ми залишаємо за собою право використовувати будь-яку надану вами інформацію для вивчення вашої добросовісності, кредитної та юридичної історії та будь-якої іншої інформації про вас у загальнодоступних джерелах. Ви надаєте нам повний дозвіл дослідити вас і вашу історію, перш ніж прийняти ваш запит.
8.1. Ми можемо час від часу змінювати цю Угоду або іншим чином змінювати умови використання наших Послуг або Умову (всі такі зміни та модифікації будуть називатися «Змінами»), включаючи, але не обмежуючись, у наступні обставини: зміни в тому, як ми приймаємо від вас оплату; зміни в тому, як ми взаємодіємо або спілкуємося з вами; зміни до будь-якого відповідного Закону; зміни фінансової життєздатності (вирішуються на наш власний розсуд) Служби; виникнення події поза нашим контролем; та інші зміни, що застосовується до Служби.
8.2. Продовження використання наших Сервісів або придбання будь-якої додаткової Послуги після дати вступу в силу будь-яких Змін буде означати, що ви приймаєте будь-які такі Зміни.
9.1. Ви можете розірвати цю Угоду та будь-яку Послугу, надіславши нам повідомлення про розірвання. Зазвичай ви не маєте права на повернення коштів за Вашу Послугу.
9.2. Якщо ви припините надання Служби відповідно до цього розділу, ваша плата за послуги не повертається.
10.1. Ваша плата за послуги знаходиться під загрозою, і немає гарантії, що послуга буде виробляти заявлений продукт. Той факт, що люди отримували вигоду від майнінгу криптовалюти в минулому, не свідчить про те, що ви отримаєте вигоду від такого майнінгу або від Служби в майбутньому. Під час укладення цієї Угоди ви повинні вважати, що ваша плата за послуги під загрозою. Ми не робимо жодних заяв, гарантій або гарантій того, що ви отримаєте Вигоду від Послуг.
МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ «ЯК Є» І БЕЗ ГАРАНТІЙ НАМИ, НАШИМИ ОФІЦІЙНИМИ СЛУЖБАМИ, АГЕНТАМИ, ПРАЦІВНИКАМИ, РЕКЛАМОДАВЦЯМИ, АБО ІНШИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ, МАКСИМАЛЬНО ДОЗВОЛЕНО ДІЙСНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, МИ ТА ІНШІ СУБ'ЄКТИ ПРЯМО ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО НІ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ЗА НЕПРЯМИМИ ГАРАНТІЯМИ ТОВАРІВ ТА ГАРАНТІЙ. НЕ МАЄ ГАРАНТІЙ, ЩО СЕРВІС ВІДПОВІДАЄ ВАШИМ ВИМОГАМ, АБО ЩО ВАШ ДОСТУП ДО САЙТУ БУДЕ БЕЗПЕРЕБІЙНИМ АБО БЕЗ ПОМИЛОК, АБО ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ АБО ВИКОРИСТАННЯ ЩОДО ЕФЕКТИВНОСТІ, ТОЧНОСТІ, НАДІЙНОСТІ, МОЖЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ, АКТУАЛЬНІСТЬ АБО ІНШЕ. ЖОДНА УСНА АБО ПИСЬМОВА ІНФОРМАЦІЯ АБО ПОРАДИ, НАДАНІ БУДЬ-ЯКИМИ ОСОБАМИ, НЕ СТВЕРДЖУЮТЬ ГАРАНТІЇ В БУДЬ-ЯКИЙ СПОСІБ, ЩОДО НАС АБО ІНШИХ СУБ'ЄКТІВ. НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН МИ ТА ІНШІ СУБ'ЄКТИ НЕ БУДЕМО ВІДПОВІДАТИ ЗА БУДЬ-ЯКЕ НЕАВТОРИЗОВАНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ АБО ВАШОГО ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ.
ТОМУ, ЩО ДЕЯКІ ЮРИСДИКЦІЇ НЕ ДОПУСКАЮТЬ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НАСЛІДКИ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, ВИЩЕ НАВЕДЕНЕ ОБМЕЖЕННЯ МОЖЕ НЕ СТОСУВАТИСЯ ВАС. ТІЛЬКИ, ЩО В КОНКРЕТНИХ ОБСТАВИНАХ БУДЬ-ЯКІ ВІДМОВИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АБО ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВКАЗАНІ ТУТ, ЗАБОРОНЕНО ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ТОДІ МИ ТА ІНШІ ОСОБИ БУДЕМО ДАВАТИ МАКС. І НІ В НІКОМУ ВИПАДКУ ЦЯ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИМЕ 100 ДОЛАРІВ США.
11. Визначення «Форс-мажор» означає будь-яку дію або подію, яка не залежить від нашого розумного контролю, включаючи без обмеження будь-які дії Бога, страйки, локдауни,  масові епідемії, карантинні обмежувальні дії, або інші промислові дії третіх сторін, громадянські заворушення, вторгнення, терористичний напад або загрозу терористичного нападу, війна (оголошена чи ні) або загроза чи підготовка до війни, пожежа, вибух, буря, повінь, землетрус, осідання, епідемія чи інше стихійне лихо, вихід з ладу державних або приватних телекомунікаційних чи електромереж, поломка обладнання, збій системи, матеріальні зміни до Закону або зміни в галузевому саморегулюванні щодо криптовалюти, майнінгу криптовалюти або супутніх послуг. Ми не несемо відповідальності за будь-яке невиконання або затримку виконання будь-яких наших зобов’язань щодо надання Послуг, що спричинені обставинами непереборної сили (форс-мажор).